خب جواب هام رو اوردم ولی قبلش میخواستم بگم که من هومن ماریا قبلیم فقط با یه پنل دیگه اومدم و خلاصه که هیچی خب برین جواب هارو ببینید

1-هچی فقط دارم جواب اینا رو میدم

2-نه تا حالا نداشتم

3- ابی

4-اِمممممم زیادن همشونم دخترن حوصله ی اسم بردن ندارم

5من عاشق والیبالم شنا هم دوست دارم ولی والیبال رو بیشتر

6-زیاد اهل گوش دادن به اهنگ نیستم ولیی وقتی میخوام گوش بدم غمگین گوش میدم اونم خارجی خوانندش هم هرکی میخواد باشه

7- بابا دنیا فقط دو روزه بخندین

>>>>>>><<<<<<<

خب بیوگرافیم

نام : ماریا 

فامیلی:نانسی

قدرت:میتونه  تبدیل به گرگ بشه ولی وقتتی بر میگرده به حالت عاد خاطرات اون روز رو فراموش میکنه را همن زیاد از قدرتش استفاده نمیکنه بیشتر از شمشیرش که اسمش کاتانا عه استفاده میکنه

حیوان خانگی:یه سگ یا گرگ معلوم نیس ولی این معلومه که به صاحبش خیلی وفاداره(حال کردی چجوری نوشتمXD)خب این حیون خونگ هم میتونه به اب و بخار تبدیل بشه پس افسانه ایه

اخلاقیات ماریا : در ظاهر همیشه شاده ولی در باطن
خب گاه وقت ها هم ضد حال میزنه ولی وقتی تو خودشه همیشه تو فکره برا همن هیچ کس زیاد بهش نزدیک نمیشه وگرنه.دیگه دیگه 
وقتی کسی رو ناراحت میبینه میره و درمورد غمش سوال میپرسه و جواب هایی رو بهش میگه که میخواد بشنوه.

اگه چیز جامونده بگو بگم

بیوگرافی من برا داستان الیییی ^-^

بیوگرافی برای داستان

بیوگرافیم واسه داستان الی

بیوگرافی برای داستان الی :)

جواب هام برا چالشی واندا + بیو گرافم برای داستان الی

داستان قسمت اول

میخوام داستان بنویسم(حتما بخونید)

رو ,فقط ,جواب ,خب ,هم ,ولی ,بیشتر6 زیاد ,رو بیشتر6 ,والیبال رو ,ولی والیبال ,زیاد اهل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر سلام فروش فایل های عمران و معماری (اتوکد ، ایتبس ، سپ پاورپوینت) وب سایت دکتر هادی زارعی اخبار ترفند ها و نکات دنیای علم و فناوری اطلاعات وبلاگ مستر تيکو اینجا همه چی هست ساریگل نیوز اشتغال آفريني هنر جدید دیپلم اسان(البرز)